google-site-verification=8idLqgAczmfvJM2KLgVUHZ_GNUlz1vB_ExZipqoM4DU

Sviatok Svätého Valentína

Sviatok Svätého Valentína je u nás už rozšírený natoľko, že určite každý vie, kedy sa oslavuje. Na 14. februára sa tešia všetci zamilovaní. Už tradične si vymieňajú darčeky, zájdu na dobrú večeru a trávia čas spoločne. Čo je ale menej známe, ako tento sviatok vznikol. Legenda hovorí o kňazovi Valentínovi, ktorý tajne oddával vojakov proti vôli rímskeho vládcu, za čo bol neskôr zatknutý a 14. februára popravený. Tento deň sa spomínalo na smrť Svätého Valentína ako na mučeníka a neskôr vznikol krásny sviatok oslavujúci lásku. Ak aj vy chcete obdarovať milovanú osobu a nenapadá vás, čím ju urobiť radosť, poďte sa s nami inšpirovať.

  Květiny, Rostliny, Rose, Příroda, Makro

 

Väčšinu žien určite poteší kvetina a keď k nej pridáte nejakú sadu s čajom alebo krásne voňajúce soľ do kúpeľa či pleťový krém, určite jej tým urobíte veľkú radosť.

  Darčeková sada LEVANDULE čaj  

Z krásneho, mäkučkého vankúšika budú mať radosť nielen ženy, ale aj muži. Ak si vyberiete hebučký mikroplyšový povláček, nezabudnite k nemu vybrať aj vankúšik. Vždy keď sa k nemu pritúlim, bude vás príjemne hriať. Skvelý je aj pohánkový valček, ktorý uvoľňuje napätie a udržuje teplo po dlhú dobu.

Pohánkový valček vankúšik GRAND staroružový   Obliečka na vankúš mikroplyÅ¡ 40x40 cm SVETLO Å EDÁ

A aby ste zostali pekne v teple, okúzlite svojho partnera mäkučkou a krásne teplú dekou, pod ktorou sa obaja zaboria. Vyberte si deku jednofarebnú, vzorovanou alebo s baránkom, v každej vám bude príjemne teplo.

Deka mikroflanel KLER Å¡edá  

Pre uchovanie krásnych spomienok si vyberte fotorámčeky klasické alebo multirámečky, ktoré vyzdobí vaše bývanie a vy si budete moc zaspomínať na krásne časy, kedykoľvek pôjdete okolo nich.

  Å tyri spojené fotorámčeky  

Vyzdobiť byt na tento významný deň môžete aj nádhernými kvetináči, do ktorých si môžete vložiť kvety. Možno ich použiť aj ako dekoráciu. Kvety vám vždy pripomenú, že čas lásky je tu.

Drevený kvetináč FLER hnedý    

Pripomeňte si tento krásny sviatok tým, že poviete svojim milovaným ako veľmi ich máte radi a nenechávajte si tieto krásne slová len na jeden deň v roku.

 

Autor: Zuzana, tím top-povleceni.cz

7. februára 2019